Kuidas osta?

Kuidas Osta

  • Valige peamenüüst sõiduki tüüp (nt sõiduauto, veoauto, mootrratas jne).
  • Seejärel sisestage otsinguväljale rehvi mõõtmed (laius, kõrgus, läbimõõt).
  • Otsingut saab täpsustada „Tootja“ ja „hooaja“ valikuga ehk kas otsite suve või talverehve.

NB ! Kui sõidate kaubiku või tavalisest sõiduautost raskema autoga (nt väikebussiga), vajate kas C-rehve või tugevdatud (reinforced) rehve. Sel juhul pöörake tähelepanu nn koormusindeksile (load index), mille leiate oma auto passist. 

Lisaks sellele võite valida run-flat (tühjalt sõidetavad) rehvid või protekteeritud rehvid.

  

  • Valige soovitud kogus.

Meie tellimisprogramm on automaatselt seadistatud nelja rehvi tellimiseks. Soovides tellida vähem kui nelja rehvi, muutke eelseadistust, sisestades soovitud arvu (nt 2). Tellimisprotsessi käigus saab rehvide arvu ka hiljem veelkord muuta (võimalik on tellida ka 1 rehv).

  •  Leidnud sobivad rehvid vajutage “Lisa ostukorvi“.

Teile  kuvatakse  „Minu ost“ kus on näha Teie poolt eelnevalt valitud rehvide mõõtmed, hind, kogus. Vajadusel saate ostukorvi sisu muuta (lisada teisi rehvimõõte ja kustutada eelnevaid valikuid). Kui olete kontrollinud oma ostukorvi sisu, siis vajutage  „Vormista ost“

OSTU VORMISTAMINE koosneb kuuest sammust:

1. Kui Te olete juba meie klient, siis on Teil olemas salasõna, mille saate nüüd sisestada. Ostu võib vormistada ka „külalisena“!

NB! Registreerimine salvestab Teie kontaktandmed, mis teeb järgmise ostmise lihtsamaks ja mugavamaks.

2.Seejärel sisetage oma kontaktandmed – nimi ja aadress.

3. Peale kontaktandmete sisestage aadress kuhu tellitud rehvid saata. Te võite lasta endale rehvid koju kätte tuua, saata nad mõnel teisel soovitud aadressil või tulla ise

2 G Baltic Company OÜ rehvikeskussesse järele.

4.Kohaletoimetamise viis. Märkige linnukesega kas tulete rehvidele ise järele või soovite kullerteenust.

2 G Baltic Company kasutab rehvide kohaletoimetamiseks kullerteenust. Rehvid toimetatakse kohale peale raha laekumist 2 G Baltic Company pangakontole 1-3 tööpäeva jooksul eelnevalt Teie poolt kontaktides määratud aadressil.

5. Makseinfo

Teil on võimalus valida Teile sobilik internetipank (Swedbank, SEB, Nordea, Sampo) tellimuse eest tasumiseks.

Teil on võimalus tasuda oma tellimuse eest krediitkaardiga (Visa, MasterCard)

Teil on ka võimalus veel tellimus tühistada või valida võimalus tasuda sularahas kohapeal, kui soovite ise oma tellitud kaubale järele tulla.

Valides krediitkaardiga tasumise võimaluse, jõuate 2 G Baltic Company turvalisse maksekeskkonda, kust leiate eest eeltäidetud maksekorralduse tasumisele kuuluv summaga. Pärast krediitkaardi numbri, kehtivusaja lõpu, turvakoodi (3 numbriline kood krediitkaardi tagaküljel) ja krediitkaardi omaniku ees- ja perekonnanime sisestamist, autoriseerib 2 G Baltic Company OÜ tehingu kliendi pangas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud näha ega muuta.

 

6.Tellimuse ülevaade

Siin näete veelkord oma tellimust (kogust, hinda, kohaletoimetamise viisi ja ostu kogusummat).

Kui olete makse sooritanud, siis on väga oluline meeles pidada, et pöörduksite tagasi 2 G Baltic Company veebilehele, kust ostu sooritasite (internetipangas nupud: „tagasi kaupluse teenustele", „tagasi kaupmehe juurde" vms).

Tellimuse kinnituse kohta saate kohe ka automaatse kinnitusteatise varem kontaktandmetesse sisestatud meiliaadressile.

Pärast makse sooritamist (raha laekumist 2 G Baltic Company pangakontole) toimetame rehvid Teie määratud aadressile 2 G Baltic Company volitatud kullerteenusega 1-3 tööpäeva jooksul.

Hinnad kehtivad ühe ühiku kohta (kui ei ole nimetatud teisiti) ning sisaldavad käibemaksu ja kohaletoimetamiskulusid Eestis.

 

Tarnetingimused

Kauba saadavus/tarneaeg

2 G Baltic Company veebilehel kuvatud toodete tarneaeg on 1-3 tööpäeva pärast kliendi tellimuse põhjal esitatud arve tasumist (raha laekumist pangakontole).

Kui tellitud kaup pole pärast tellimuse esitamist saadaval või on ette näha viivitust tarneajas, võtame Teiega ühe tööpäeva jooksul ühendust.

 

Kauba kohaletoimetamine

Rehvid toimetatakse kliendi soovitud aadressile 2 G Baltic Company volitatud kullerteenusega.

 

Transpordikulud

Transpordikulu nelja (4) või enama rehvi tellimisel Eesti piires on 0 EURi.

Kui tellimus on esitatud vähem kui neljale (4) rehvile, siis korvab saatmiskulud osaliselt tellija. Rehvide (1-3 rehvi) transpordil Eesti piires lisab 2 G Baltic Company arvele saatmiskulu: 12 EURi ühe saatmise kohta.

Greaton